11 Ekim 2012 Perşembe

Istanbul Moda Haftası 1.Gün/Istanbul fashion Week Day 1   İstanbul Moda Haftası başladı.Hatta bugün ikinci günü olmasına rağmen ben bu postu daha yeni yazabiliyorum.Orada sürekli koşturmacadan ve kendi işimi yaptığımdan ötürü bilgisayar başında olsam bile bloğuma ayıracak zamanı pek bulamıyorum.Modazon.com'da çalıştığım için genelde defilelere giriyor,tweet atıyor ve bülten yazıyorum.
 
   Istanbul Fashion Week started.And it's the second day but I'm writing this post now.I am a writer at modazon.com and I'm doing my own wort at the fashion week so I can't write to my blog.
 
   İstanbul Moda Haftasının ilk gününde en beğendiğim koleksiyon Dilek Hanif'in koleksiyonuydu.Gerek renkler, gerekse tarz bakımından kendime yakın bulduğum için favorim Dilek Hanif.İşte fotoğraflar...

   The most beautiful collection was Dilek Hanif's at the first day of fashion week.I am in love with the colours and the style.Theese are my favorite.
 
   Defileyi Özge Ulusoy açıyor.
   Özge Ulusoy opened the runway.   Bu siyah elbise favorim.
   This dress is my favorite.

   Sırt detayı bir harika.
   The detail of the back is perfect.


   Çağla Şikel, podyumun son yürüyüşünü çok romantik bir gelinlikle yapıyor.
   Çağla Şikel is making the final walk with a romantic wedding dress.   Serenay Sarıkaya defile boyunca cesaret gerektiren kıyafetler giydi.
   Serenay Sarıkaya wears a lot of sexy clothes which requires courage.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Bunlarda ilginizi çekebilir.