22 Ocak 2013 Salı

Nasty Gal Lookbook   Son zamanlarda beğendiğim en güzel çekim ve lookbook'lardan birisi oldu Nasty Gal markasının katalog çekimi. 'Loud and Clear' isimli çekimlerde Jodie Smith güzel ve seksi vücudunu gözler önüne seriyor. Çekimlerde oldukça rahat gözüken Smith'in bu cool tavırları, markanın fotoğraflarına da yansıyor.
   Çekimlerde çoğunlukla siyah ve beyaz kardeşliğini görüyoruz. İlkbahar Yaz sezonunun en hit trendi olacağa benzeyen siyah beyaz zıtlığının uyumu bu markada çok iyi işlenmişe benziyor. Ayrıca mankenin teninin koyuluğu da siyah ve beyaz tonlarını en iyi şekilde açığa çıkartmış.
   Çekimlerde ilham; 80'lerin androjenliği ve sokaklardan alınıyor.Kötü kız imajı çizen bu çekimlerde deri ceketler, transparan üstler, bol pantolonlar ve iki renkli mini elbiseler bulunuyor.

  This lookbook is the best lookbook I've ever see in theese days. The shootin's name is 'Loud and Clear' and the model is beautiful Jodie Smith. She stars in the shooting and shows her beautiful and sexy body. Jodie Smith look relax in the shooting and this cool behavior reflected in the photos.
   In the shooting; black and white colours are in priority. The compliance with this opposition is the trend of the spring/summer season.
   The style inspiration is taken from the 80's androjen women and modern street style. In the collection; it has leather jackets, mini dresses, wide pants and tranparant tops.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Bunlarda ilginizi çekebilir.